اشو Osho

Bhagwan Shree Rajneesh باگوان شری راجنیش

  
  
  

مطالب

خرید کتاب های جدید اشو

چگونگی دریافت کتابهای اشو با ترجمه ی حامد مهری
برای حمایت از این راه و گسترش مطالب طلایی و آگاهی بخش  "اشو" و همچنین حمایت از مترجم جهت ترجمه کتاب های جدید تر مارا همراهی نمائیید!
 
در حال حاضر 8 کتاب آماده ی تحوبل می باشد.
برای خرید میبایست مبلغ کتاب مورد نظرتان را به شماره کارت ایشان واریز نمایید و سپس شماره پیگیری را به آدرس (ایمیل) که در پایین همین صفحه است ایمیل کنید تا کتاب را در اسرع وقت  در میل باکس خود تحویل بگیرید . و یا میتوانید از لینک زیر به ایشان اطلاع دهید.
 
 
 
  شماره کارت :
6221061060919885
بانک پارسیان-  بنام : حامد مهری 

 کتاب ها:

  • 1- سفر درونی 204 ص ........................ 14000 تومان the inner journey ( اشو در این کتاب از گامهای اولیه ی سفر به درون سخن می گوید )
  • 2- یادداشتهای یک مرد دیوانه 86 ص ....... 6000 تومان notes of a madman ( اشو در این کتاب از احوالات درونی خود و از اوجهایی که در آن سیر می کند به زبانی دوستانه و شاعرانه سخن می گوید)
  • 3- اسرار تانترا 263 ص ........................ 18000 تومان vigyan bhairava tantra :10 chapters ( اصل کتاب هشتاد فصل است و من ده فصل را ترجمه کرده ام. این کتاب تفسیر اشو بر 112 تکنیک مدیتیشن تانترا است که شیوا به همسرش دوی آموخته است )
  • 4- سایه ی بامبو 170 ص ..................... 12000 تومان the shadow of the bamboo ( از سری کتابهای دارشان می باشد که به نامگذاری سانیاس های جدید و سخنان اشو درباره ی این نام ها و پاره ای از مطالب مربوط به سانیاس مربوطه و همچنین پرسش و پاسخ ها میان مریدان و استاد می باشد )
  • 5- کیمیاگری نوین 258 ص ................... 18000 تومان the new alchemy ( این کتاب تفسیر اشو بر کتاب روشنایی راه مابل کالینز می باشد، اشو در این کتاب در مورد سلوک عملی حرف می زند. این کتاب راه گشای مشکلات عملی مریدان است )
  • 6- کتاب نارنجی 141 ص ...................... orange book ( این کتاب شامل تمامی مدیتیشن های اشو و توضیحات کامل اشو درباره ی آنها است )
  • 7- جلد 3 آواهای شاهانه ساراها 179 ص ............ 15000 تومان royal songs of saraha ( این کتاب تفسیر اشو بر سوتراهای اشو است. جلد 1 و 2 این کتاب در سال 83 با ترجمه خانم ارژنگی به چاپ رسیده است.
  • 8- جلد 4 آواهای شاهانه ساراها 171 ص ............ 15000 تومان royal songs of saraha 
  • 9- تجربه صفر 240 ص ..................... 16000 تومان the zero experience ( اشو از تجربیات سیر و سلوک می گوید و به سوالات مریدان پاسخ می دهد. )

 

 
پیشاپیش صمیمانه از رعایت حقوق مترجم و کپی نکردن ، از شما سپاسگزارم.
Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 
عکس کتاب ها:

 

 

 

ما 13 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

انتخاب تم سایت

قلم / فونت سایت

برای اینکه سایت در حالت بهترین دیده شود لطفا قلم (فونت) فارسی "یکان" را بروی سیستم خود نصب کنید - برای نصب کافیست  به سایت زیر رفته و فایل TTF را دانلود و سپس فایل دانلود شده را (به کنترل پنل سیستم عامل ویندوز خود رفته) و در پوشه فونت کپی کنید!

http://www.awebfont.ir/fonts?cat_id=1&fonts_id=1116