اشو Osho

Bhagwan Shree Rajneesh باگوان شری راجنیش

  
  
  

مدیتیشن

بدن کیهانی

از بدن ششم به هفتم بی شیوگی هم حتی وجود ندارد شیوه ها در بدن پنجم و بی شیوگی در ششم گم شده و از دست رفته اند یک روز به راحتی در می یابی که در هفتمین بدن هستی حتی افلاک هم از دست رفته فقط هیچ تنها تهیت برجای مانده است این پدیده صرفا روی می دهد از سطح ششم به هفتم اتفاق می افتد بی سبب ناشناخته.

 

در حرکت از هستی به ناهستی (non – existence) امکان وجود هیچ تداومی نیست این فقط یک پرش است پرشی به موجب موجبی اگر در میان می بود تدامی هم وجود می داشت و دقیقا مثل بدن ششم می بود بنابراین در مورد حرکت از بدن ششم به هفتم چیزی حتی نمی تواند به گفته درآید یک ناپیوستار (discontinvity) است یک وقفه چیزی بود و اینک هم چیزی است – و هیچ ارتباطی بین این دو نیست.

چیزی صرفا بازایستاده و چیزی دقیقا به درون آمده است هیچ رابطه ای بین آنها نیست چنان است که گویی میهمانی از یک در خارج و از دیگر سوی میهمانی دیگر وارد شده است هیچ ارتباطی بین رفتن یکی و آمدن آن دیگری نیست آنان بی ارتباط با یکدیگرند.

 

ما 85 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

قلم / فونت سایت

برای اینکه سایت در حالت بهترین دیده شود لطفا قلم (فونت) فارسی "یکان" را بروی سیستم خود نصب کنید - برای نصب کافیست  به سایت زیر رفته و فایل TTF را دانلود و سپس فایل دانلود شده را (به کنترل پنل سیستم عامل ویندوز خود رفته) و در پوشه فونت کپی کنید!

http://www.awebfont.ir/fonts?cat_id=1&fonts_id=1116