اشو Osho

Bhagwan Shree Rajneesh باگوان شری راجنیش

  
  
  

ترجمه های جدید

چه کسی مرا "مرشد سکس" نامید...؟

چه کسی مرا "مرشد سکس" نامید...؟

خلسۀ ارگاسم

کلمۀ "ارگاسم" (اوج لذت جنسی) کلمۀ زیبایی است.این به سادگی یعنی انرژی الحاق شدۀ دو نفر،در تمامیتی شاد با هم تلاقی می کنند.مرد و زن نیمه هستند،نیمی از یک کل.بنابراین وقتی کل کنار هم می آید ،لذتی عظیم است.ولی بخاطر مذاهب،میلیونها نفر از مردم هرگز اوج لذت جنسی را تجربه نمی کنند.

در هندوستان،می دانم که در نهایت نود و هشت درصد از زنها هرگز ارگاسمی نداشته اند.
در زبان هندی ها هیچ کلمه ای برای "ارگاسم" وجود ندارد،به این دلیل ساده که زن هندی آموخته بوده وقتی که مردی عشق ورزی می کند او باید فقط ساکت دراز بکشد. فقط روسپی ها حرکت میکنند و لذت می برند،بانوان نجیب هرگز آن کار را نمی کنند.بنابراین یک بانو فقط مثل یک جسد دراز می کشد،و یک مرد اصیل،بدون پشتیبانی او،و به تنهایی کار را خاتمه می دهد.در اینجا هرگز یک تلاقی از هر دو انرژی ،در اوج یک رقص بوجود نمی آید؛پس آنها نمی دانند که ارگاسم چیست!

انزال هرگز ارگاسم نیست. تمام بدنتان باید در حالتی مانند رقص برود،هر اتم درونت به رقص در می آید-و بنابراین باید این قضیه همراه یک زن باشد.

ولی مذاهب آن را ممنوع کرده اند،می گویند که لذت بردن بر خلاف وقار یک زن است،پس او باید با چشمانی بسته آنجا بماند.حتا باز کردن چشمانش هم بی نزاکتی است.و به دلیل اینکه مرد به تنهایی نمی تواند لذتی ببرد...تنها کاری که انجام میدهد استمناء است،و این چیزی نیست که بتواند یک ارگاسم را بسازد. و او زن را تباه می کند،زن در تمام زندگیش هرگز نمی فهمد که چه منابع شگرفی از لذت در بدنش داشته است.

مرد تعدادی فاحشه پیدا خواهد کرد،برای بدست اوردن لذت!برای اینکه همسر یک بانوی نجیب باقی بماند،یک فاحشه لازم است.در واقع او دو زن را تباه می کند!فاحشه کردن یک زن زشتترین کاریست که یک مرد می تواند بکند-اینکه مجبورش کند تا بدنش را بفروشد،به این دلیل که باید وقار یک بانوی نجیب راحفظ کند.با یک فاحشه شما ممکن است اعمال جنسی شدید تری داشته باشید،حرکات ژیمناستیک،ولی هرگز نمی توانید ارگاسم داشته باشید زیرا عشقی در میان نیست! پول نمی تواند عشق بخرد!

فقط عشق و سکس در تمامیتشان،مقبولند،فقط لذتی سعادتمندانه،می تواند موجب رسیدن به ارگاسم شود.

کلمه بسیار زیباست،زیرا به وضعیت مراقبه گون نزدیک تر است،و آن کلمۀ "ارگاسمی" است.آنچه که ارگاسمی است ،جزئی از احساس جنسی نیست،بلکه همۀ کیفیات ارگاسم را دارد. بودا زیر درخت "بودی" خودش نشسته بود،این یک تجربۀ ارگاسمی با کل کائنات است.تمام وجودش همراه باد،همراه خورشید و همراه باران می رقصید.

ارگاسم جنسی فقط پنجرۀ کوچکی است که به روی آسمانی فراختر و گسترده تر باز می شود.لازم نیست پشت پنجره بنشینی،تو فقط باید از انرژی جنسی ات ممنون باشی که پنجره را گشوده،ولی بیرون برو،چون تجربه های بسیار بزرگتری منتظرت هستند.

بنابراین آنهایی که مرا "مرشد سکس" نامیده اند به سادگی نادان هستند،آنها چنین چیز ساده ای را درک نمی کنند.

دوباره تکرار می کنم:من ضد سکس ترین فرد در تمام دنیا میشدم اگر میشنیدم که هرزه نگاری(پورنوگرافی)،همجنسگرایی مردان،همجنسگرایی زنان،و هیچ نوع انحراف جنسی دیگری وجود نخواهد داشت. و شما مرا گوروی سکس مینامید؟!


اشو / راه عرفان
ترجمه:لیلا

ما 14 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

قلم / فونت سایت

برای اینکه سایت در حالت بهترین دیده شود لطفا قلم (فونت) فارسی "یکان" را بروی سیستم خود نصب کنید - برای نصب کافیست  به سایت زیر رفته و فایل TTF را دانلود و سپس فایل دانلود شده را (به کنترل پنل سیستم عامل ویندوز خود رفته) و در پوشه فونت کپی کنید!

http://www.awebfont.ir/fonts?cat_id=1&fonts_id=1116